מוצרים בפורמט מוגדל לסקטור המקצועי
שליח עד הבית חינם החל מ 299 שקלים
חדש באתר: ללא מינימום הזמנה!
איסוף עצמי חינם ממשרדי החברה

ממליצים

"פלאניפוליה פיתחה סדרת מוצרי וניל מעולים ואיכותיים אשר יחודיים רק לה. לראשונה היא מציעה וניל טבעי תחת מגוון מוצרים כגון מחית וניל אמיתית, תמצית וניל טהורה, סוכר וניל ועוד. משמח ומרגש לראות את חזרתו של הוניל האמיתי ובאיכות שאין כמותה בישראל. אני אישית כבר התמכרתי ולא יכולה בלעדיהם"

רונית, בלוגרית קולינארית

"אין זה סוד שכדי להצליח מתכון בצורה מעולה כמו שף גדול צריך קודם כל לבחור בחומרי הגלם הנכונים. בקונדיטוריה וניל אמיתי זה כמו פלפל בבישול. הוא יבוא לידי ביטוי בצורה כזו או אחרת כמעט בכל קינוח. קל וחומר בקינוחים כמו קרם ברולה או מוס וניל שם הכרחי שהאיכות שלו תיהיה לא פחות ממעולה. אני משתמש במחית וניל אמיתית פלאניפוליה אך גם במקלות וניל בורבון ואבקת הוניל שהיא מציעה. מוצרי וניל חובה לכל חובב אפייה"

יוסי, שף קונדיטור

"אני אופה המון ואוהבת לאפות למשפחתי ולחבריי. בחרתי במוצרי הוניל פלאניפוליה כי אני יודעת שזו הבחירה הטובה ביותר. אני יכולה להיות שקטה ובטוחה מכיוון שכל מוצרי הוניל מיוצרים 100% מחומרים טבעיים בלבד. אצלנו בבית מאוד נזהרים לצרוך בתבונה כי חשוב לי לדעת מה אני מכניסה לפה או נותנת למשפחתי. אני משתמשת בעיקר בתמצית וניל טהורה אך גם בסוכר וניל אמיתי וטבעי מבית פלאניפוליה. חובה לנסות"

סיגלית-פז, אם לשלושה

טבלת חישוב דמי המשלוח

חישוב דמי המשולח בקופה יתבצע לפי הטבלה הבאה:

דמי המשלוח יתעדכנו אוטומטית בקופה, לפני ביצוע התשלום
בהתאם לסוג המשלוח שנבחר ולסכום ההזמנה.

סכום הזמנה בשקליםאיסוף עצמישליח עד הבית 
עד 7 ימי עסקים (למרכז 3)
0-299חינם35
300+חינםחינם
החשבון שלי
בקרוב!
חנות וניל