שפים
חנות
עגלת קניות
עגלת קניות

ממליצים

"פלאניפוליה פיתחה סדרת מוצרי וניל מעולים ואיכותיים אשר יחודיים רק לה. לראשונה היא מציעה וניל טבעי תחת מגוון מוצרים כגון מחית וניל אמיתית, תמצית וניל טהורה, סוכר וניל ועוד. משמח ומרגש לראות את חזרתו של הוניל האמיתי ובאיכות שאין כמותה בישראל. אני אישית כבר התמכרתי ולא יכולה בלעדיהם"

רונית, בלוגרית קולינארית

"אין זה סוד שכדי להצליח מתכון בצורה מעולה כמו שף גדול צריך קודם כל לבחור בחומרי הגלם הנכונים. בקונדיטוריה וניל אמיתי זה כמו פלפל בבישול. הוא יבוא לידי ביטוי בצורה כזו או אחרת כמעט בכל קינוח. קל וחומר בקינוחים כמו קרם ברולה או מוס וניל שם הכרחי שהאיכות שלו תיהיה לא פחות ממעולה. אני משתמש במחית וניל אמיתית פלאניפוליה אך גם במקלות וניל בורבון ואבקת הוניל שהיא מציעה. מוצרי וניל חובה לכל חובב אפייה"

יוסי, שף קונדיטור

"אני אופה המון ואוהבת לאפות למשפחתי ולחבריי. בחרתי במוצרי הוניל פלאניפוליה כי אני יודעת שזו הבחירה הטובה ביותר. אני יכולה להיות שקטה ובטוחה מכיוון שכל מוצרי הוניל מיוצרים 100% מחומרים טבעיים בלבד. אצלנו בבית מאוד נזהרים לצרוך בתבונה כי חשוב לי לדעת מה אני מכניסה לפה או נותנת למשפחתי. אני משתמשת בעיקר בתמצית וניל טהורה אך גם בסוכר וניל אמיתי וטבעי מבית פלאניפוליה. חובה לנסות"

סיגלית-פז, אם לשלושה