מוצרים בפורמט מוגדל לסקטור המקצועי
שליח עד הבית חינם החל מ 299 שקלים
חדש באתר: ללא מינימום הזמנה!
איסוף עצמי חינם ממשרדי החברה
החשבון שלי
סקטור מקצועי
חנות
סל הקניות
עגלת קניות

הסיפור שלנו

וניל טהור, אדם וטבע.

זהו סיפור על אנשים. אלו הנמצאים מאחורי כל מקל ומקל וניל. איש או אישה, כל אחד לפי תפקידו בתהליך ההכנה הארוך של מקלות הוניל ממדגסקר.

מהיכרות עמוקה איתם, חשובה להם הידיעה כיצד ישמש אותו מקל וניל אשר עמלו עליו זמן רב. כל אחד מהם צריך ורוצה לדעת מהי תרומת חלקו. המטרה המשותפת שלהם ושלנו מתומצתת לרגע של אושר מתוק הטמון בכל קינוח.

המסר הנכון הוא, שבכדור בו אנו חיים יש אוצרות טבע נדירים, שכולם צריכים לחלוק. אי אפשר להיות מנותקים מהידיעה, מהאמת, שלמזון שאנו צורכים ומקורו, חשיבות עליונה. יש לצרוך אחרת ואת זה כולם יודעים: 

ללא חומרים משמרים, ללא אלכוהול ופחות סוכר, קודם כל זה טוב לבריאות. שנית, זה מיטיב עם הטבע ולכן הם קשורים ביניהם.

באמיתות אלו אנו משוכנעים לחלוטין,
וזהו עונג מוחלט לחלוק זאת איתכם.

לוגו פלאניפוליה שחור

הסיפור של פלאניפוליה מתחיל לפני למעלה מעשור. מייסד החברה השף פטיסייר אדי אלבז מפתח לראשונה בפריז במסגרת עבודתו, מחית וניל ייחודית עבור בית התה המיתולוגי "אנג'לינה" שברחוב ריבולי הנודע. אנג'לינה נחשבת באותה תקופה ל "קודש הקודשים" בסצנת הקינוחים העילאיים בפריז ומהווה עד היום מוקד "עלייה לרגל". המקום מושך אליו תיירים מהעולם כולו אשר עומדים בתור שעות רק כדי לזכות לשבת ולטעום משלל הקינוחים המהוללים ומה"מייל-פיי וניל בורבון מדגסקר" המפורסם.
המחית וניל זוכה במהרה להכרה והיא הופכת למחית וניל היחידה המאושרת לשימוש בכל העוגות.

מחית וניל בורבון. ״אנג׳לינה״, פריז

מסעדת-אנג׳לינה

התשוקה שמלווה את השף אדי מקורה בשנים רבות של היכרות מעמיקה עם אותו תבלין נדיר הלא הוא – וניל. השף צבר את נסיונו הרב בקונדיטוריות הבוטיק המפורסמות של פריז הבירה, בעבודה משותפת עם גדולי השף-קונדיטורים בפריז ובמסעדות 3 כוכבי מישלן כדוגמת "לדוואיאן" של "יאניק אלאנו" השוכנת למרגלות שדרות השאנז אליזה המפורסמות. בקונדיטוריות הפריזאיות בכל עונה מחליפים את כל קולקציית הקינוחים. ממש כמו בתצוגות אופנה. אך ישנו טעם אחד שאינו תלוי בעונה ואינו יורד מהויטרינות. הוא גם ללא ספק הטעם המועדף והנצרך בעולם: וניל.

״בוניל אין עונה. וניל טבעי משמש אבן ייסוד באפייה ובקונדיטוריה וכמעט בכל קינוח הוא יבוא לידי ביטוי בצורה כזאת או אחרת. וניל הוא "המלח והפלפל" של הקונדיטורים וזהו טעם מועדף״

"הטעם האמיתי של שמגיע מקלות וניל טריים הוא טעם בלתי נשכח. במקלות וניל יש כ 250 ניואנסים של טעמים שונים! מקום הגידול, הטמפרטורות, הלחות, האדמה והצמחייה הקרובה כל אלו משפיעים באופן ישיר על הטעם והארומה הסופית של כל מקל וניל בודד" אומר השף, ומוסיף: "צריך להתייחס למקלות וניל כמו ליין מבציר מעולה, קפה איכותי או שוקולד משובח. בצרפתית קוראים לזה ה"טראואר". כלומר, זאת ההבנה בחשיבות מקום מוצאו של חומר הגלם והקשר ההדוק אליו ולכן השימוש האידאלי הוא במקלות וניל איכותיים אשר מקור מוצאם ידוע.

״השימוש האידאלי הוא, במקלות וניל איכותיים, אשר מקור מוצאם ידוע״

העבודה היומיומית עם אותם מקלות וניל, האיכותיים ביותר והאהבה לאותו חומר גלם משובח הביאו את השף, להפריח חיים מחודשים במחית וניל אשר רקח בפריז, תחת המותג "פלאניפוליה" במטרה לתת מענה אמיתי לאוהבי האפייה המושבעים בישראל. "זוהי בהחלט בשורה גדולה" אומר השף: "לראשונה בישראל אני מביא סדרת מוצרים מבוססי וניל באיכות הגבוהה ביותר: מקלות וניל, מחית וניל אמיתית, תמצית וניל טהורה, אבקת וניל בורבון, סוכר וניל טבעי ועוד המון חידושים שיגיעו בהמשך. 

"לראשונה בישראל אני מביא סדרת מוצרי וניל אמיתי באיכות הגבוהה ביותר ללא שום פשרות, בסטנדרטים האירופאים איתם אני רגיל לעבוד. אלו מוצרי חובה ואת זה כבר יודעים שפים, שפיות וכל חובבי האפייה באשר הם"

אני רוצה לשתף איתכם מתכונים, טיפים וטכניקות מיוחדות אשר רכשתי במהלך השנים האלו בפריז. הרשו לי לחשוף בפניכם את כל סודות עולמו המופלא והנסתר של הוניל.
טעם וניל נראה לנו מובן מאליו. אנו רגילים אליו מאז שהיינו קטנים – מכיוון שזהו הטעם המועדף בעולם. היום יש ביקוש עצום לחזור להשתמש בוניל אמיתי וטבעי בין אם מדובר במחית וניל, מקלות וניל או כל צורה אחרת בה מגיע וניל טבעי.

וניל מחבר בין אנשים פלאניפוליה מחברת בין עולמות!

טבלת חישוב דמי המשלוח

חישוב דמי המשולח בקופה יתבצע לפי הטבלה הבאה:

דמי המשלוח יתעדכנו אוטומטית בקופה, לפני ביצוע התשלום
בהתאם לסוג המשלוח שנבחר ולסכום ההזמנה.

סכום הזמנה בשקליםאיסוף עצמישליח עד הבית 
עד 7 ימי עסקים (למרכז 3)
0-299חינם35
300+חינםחינם
החשבון שלי
בקרוב!
חנות וניל